Central Balkan Game
Central Balkan Game
Central Balkan Game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Central Balkan Game

Open servera ce biti 19 Decembra!!! IP: 37.59.46.64:7734 :)
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Prijava za Admina

Go down 
AutorPoruka
Amar_Huric




Broj komentara : 1
Join date : 2015-12-25

Prijava za Admina Empty
KomentarNaslov komentara: Prijava za Admina   Prijava za Admina Icon_minitimeFri Dec 25, 2015 3:34 pm


------------------------------
IC DEO
------------------------------

Ime_Prezime :Amar_Huric
Koliko imate godina : Imam 25 godina
Odakle dolazite : Dolazim iz Los Santosa
Cim se bavite : Bavim se prevozom putnika
Biografija (minimalno 100 reci) : Ja se zovem Amar,a prezimam Huric.Dolazim iz Los Santosa.Bavim se prijevozom putnika.Majka mi se zove Tea,a otac Mirza.Imam dvadeset pet godina i jednog maldjeg brata po imenu Armin.Prijevoz putnika vrsim linijama Los Santos[LS]-Los Venarturas[LV].Tim poslom se bavim vec dug period godina da bi mogao preziviti to radim jer nisam htjeo uciti skolu da budem doktor.Nadam se kada budem imao djecu da ce oni biti pametniji od mene.Bio sam poceo raditi kao rudar ali to je tezak posao te mi se ukazala prilika da prevozim putnike i to sam prihvatio.

------------------------------
OOC DEO
------------------------------

Ime i prezime :Amar Huric
Koliko imate godina : 15
Odakle dolazite : Dolazim iz Bosne i Hercegovine
Koliko dugo igrate SAMP : SAMP igram 3 gdoine
Imate li TeamSpeak i Microfon : ODGOVOR OVDJE
U kom periodu dana ste aktivni (ujutru, preko dana, uvece, posle 12) : Preko dana ponekad ujutru kada sam 2. smjena i uvece
Imate li iskustva sa drugih servera :Da poceo sam od obicnog igraca pa do lidera pa do supportera-helpera pa zamjenik head supportera-helpera pa head supporter-helper pa vodja pormotera pa admin level 2
Zasto zelite biti Admin (minimalno 75 reci) : Zelim biti admin da idrzajem server pod kontrolom da kontrolisem citere i da ih upozoravam.Inace admin sam svugdje bio naravno poceo sam od civila i bio sam aktivan non stop.Te sam otisao u helpere vodja helpera je vidio da sam aktivan te mi je dao helpera level 2 kada je zamjenik napustio helpere posle 3 mjeseca igre u helperima i pomaganja drugim igracima.Birao je se najbolji helper i koji najvise pomaze i koji je najaktivnij za zamjenika i to sam bio ja kada nije bilo glavnog helpera ja sam drzao hlpere pod kontrolom i kada je on bio pomagao mu jednog dana vodja je otisao u admine te je usao vlasnik i rekao da sam ja novi vodja posle 5 mjeseci igre kada sam helpere sredio sve i kada su svi bili najbolji otisao sam u admine oni su me molili da ostanem im vodja jeli nisu znasli kakav moze doci i tako ja sam morao ici dalje i rekao sam im da ce i oni doci do admina korz 12 mjeseci sam ja napustio taj server.I naravno poznajm rp perfektno tako da mozete i test dati hvala...
Prihvatas li sva pravila Admin Teama :Da naravno prihvatam.

Na vrh Go down
 
Prijava za Admina
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Prijava za admina
» Prijava za Admina
» Prijava za admina

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Central Balkan Game :: Central Balkan Game [Prijave] :: Prijave za Admin Team-
Idi na: